eFrontPro w ofercie Skilltom

//eFrontPro w ofercie Skilltom

eFrontPro w ofercie Skilltom

eFrontPro jest nowoczesną platformą e-learningową i platformą rozwoju talentów. Obecnie, jest jednym z najbardziej znanych i cenionych systemów na świecie w kategorii platform e-learningowych (czego potwierdzeniem jest m.in. ranking Capterra 2016). Wykorzystywana jest przez organizacje, firmy i uczelnie na całym świecie. Szczególnie dużą wartość wniesie dla korporacji i dużych organizacji, które chcą potrzebują systemu sprawdzonego, funkcjonalnego, przeznaczonego dla dużych ilości użytkowników, jak i jednocześnie przyjaznego w obsłudze.
Producentem eFrontPro jest firma Epignosis LLC, która w swoim portfolio posiada także m.in. popularną platformę TalentLMS. Platforma eFrontPro jest następcą popularnej platformy eFront występującej wcześniej w kilku wersjach.
Dzięki umowie partnerstwa z firmą Epignosis LLC, już od wielu miesięcy mamy możliwość oferowania eFrontPro naszych klientom, wraz z szerokim pakietem usług w postaci wdrożeń, integracji, dostosowania, szkoleń i wsparcia. Członkowie zespołu naszej firmy już od 2009 roku realizowali dostawy z wdrożeniami i towarzyszącymi usługami platformy eFront. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam świadczyć usługi na wysokim poziomie, jak i również jest potwierdzeniem wciąż wysokiej, konkurencyjnej pozycji produktu eFront wśród dostępnych systemów na rynku w Polsce i za granicą.
Zapraszamy do zapoznania się z opisem platformy eFrontPro znajdującym się na naszej stronie: https://skilltom.pl/platforma-lms-efrontpro

P.S. If you are interested in the topic of health and weight loss, please visit our new website https://litmohealth.com

2019-12-31T17:26:57+02:00 March 7th, 2016|Aktualności|Comments Off on eFrontPro w ofercie Skilltom