Narzędzia do tworzenia e-szkoleń

/Narzędzia do tworzenia e-szkoleń
Narzędzia do tworzenia e-szkoleń 2017-06-28T13:39:45+02:00

Narzędzia do tworzenia e-szkoleń

Do tworzenia szkoleń e-learningowych przydatne lub niezbędne są różnego rodzaju narzędzia, które to ułatwiają oraz pomagają w uzyskaniu znacząco lepszych efektów końcowych. Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, posiadamy w ramach naszych zasobów możliwość zaproponowania narzędzi do tworzenia e-szkoleń. Pakiet posiadanych narzędzi pozwala nam zaspokoić nawet najwyższe wymagania w tym zakresie. Oferujemy zarówno narzędzia online do tworzenia szkoleń, jak i narzędzia instalowane na komputerze.

Kreator multimedialnych ekranów e-learning jako element platformy LMS

W ramach naszych platform e-learningowych dostarczamy możliwość skorzystania z kreatora multimedialnych ekranów. System posiada kilkadziesiąt szablonów ekranów interaktywnych, które z łatwością mogą zostać wykorzystane do budowy ciekawych, interaktywnych i multimedialnych e-szkoleń. Wystarczy wybrać jeden z dostępnych szablonów, a następnie wypełnić go treścią i opublikować. Tak przygotowany ekran jest gotowy do wstawienia w dowolne miejsce szkolenia e-learningowego (a nawet wielokrotne użycie). Dzięki temu, że budowa ekranów odbywa się na platformie LMS, możliwe jest opracowywanie szkolenia wspólnie z innymi osobami, przydzielanie dostępu w celu komentowania oraz dzielenia się ekranami pomiędzy szkoleniami.

Narzędzia autorskie do tworzenia e-szkoleń

W ramach naszej oferty, posiadamy również możliwość dostarczenia narzędzi autorskich offline do tworzenia e-szkoleń (Articulate, iSpring). Ich zakres możliwości jest bardzo duży, przez co pozwalają one na tworzenia zarówno prostych, jak i bardzo zaawansowanych szkoleń e-learningowych. Jedną z możliwości narzędzi jest również konwertowanie prezentacji PowerPoint do postaci prezentacji w formacie SCORM, co niejednokrotnie pozwala na szybkie przełożenie posiadanych materiałów na postać możliwą do importu na platformę LMS (z odczytem statystyk aktywności). Łącznie z dostarczeniem narzędzi, świadczymy także usługi szkolenia z ich obsługi, aby klient miał możliwość ich efektywnego wykorzystania.

Edytor i menadżer treści platformy LMS

Obok kreatora ekranów multimedialnych, udostępniamy także edytor i menadżer treści, który pozwala na dużą elastyczność, szybkość i swobodę w tworzeniu dowolnego typu materiałów w prostszej postaci. Dzięki jego możliwościom, możemy bardzo szybko dodawać różnego rodzaju pliki, wyświetlać prezentacje i PDF, importować wideo w postaci plików i z serwisów zewnętrznych (Youtube, Vimeo), dodawać grafiki, przeklejać treści z Word lub PowerPoint, tworzyć pytania testowe. W zależności od wybranego typu platformy, edytor posiada także graficzny interfejs z bardzo dużą ilością szablonowych elementów do tworzenia treści.

Kontakt

Powyższy opis stanowi jedynie ogólny zarys oferowanych możliwości. W przypadku posiadania dodatkowych pytań dotyczących oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową:
e-mail: kontakt@skilltom.pl

[contact-form-7 id=”11696″ title=”Kontakt w sprawie oferty”]
Kontakt

Zobacz również: