O nas

/O nas
O nas 2017-06-28T16:51:22+02:00

Witamy na stronie  firmy Skilltom

Firma Skilltom jest dostawcą produktów i usług e-learningowych odpowiadających na potrzeby w projektach szkoleniowych i edukacyjnych.
Wspieramy organizacje w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań informatyczno-szkoleniowych. Nasz zespół posiada ponad 10 lat doświadczenia w branży związanej z nauczaniem na odległość, co pomaga nam być odpowiednim partnerem w wielu projektach związanych z branżą e-learningu, IT oraz szkoleń.

Nasza obecna oferta obejmuje przede wszystkich platformy i portale e-learning, system do sprzedaży szkoleń online, narzędzia do testów wiedzy,  szkolenia e-learningowe (dedykowane i gotowe),  systemy zarządzania wiedzą itp. Oferujemy szeroki zakres wsparcia zarówno przed realizacją projektu (np. w formie szkoleń lub konsultingu), w trakcie jak i po (np. w formie wsparcia technicznego).

W działaniach i pracy z klientem kierujemy się przede wszystkim potrzebami projektu klienta i rekomendujemy oraz dostarczamy rozwiązania należące do grupy najbardziej innowacyjnych na rynku, które spełniają wymagania. Pełna oferta i nasze podejście pozwala nam świadczyć usługi outsorsingu procesów e-learningowych i dostarczać istotną wartość dla naszych klientów.

Nasze usługi świadczymy dla klientów na terenie całej Polski oraz za granicą dla klientów anglojęzycznych, głównie na terenie Europy i Ameryki Północnej.

“Misją Skilltom  jest dostarczanie najlepszej wartości w obszarze rozwiązań zwiększających efektywność i dostępność szkoleń.”

Nasze wartości

W każdym projekcie działamy z nastawieniem na efektywność i skuteczność pod kątem oferowanej wartości dla klienta.

Na bieżąco śledzimy wszelkie trendy, analizujemy każdy projekt, aby ciągle doskonalić swoje umiejętności.

Potrzeby klienta są dla nas kluczowe i koncentrujemy się na maksymalizacji dostarczonej wartości dla klienta.

Opieramy się na najlepszych rozwiązaniach, stanowiących niejednokrotnie innowację w branży. Cyklicznie poszukujemy innowacyjności zarówno technicznej jak i organizacyjnej co pozwala na dostarczanie przez nas wysokiej wartości dla klienta.