Platforma PortaLMS

/Platforma PortaLMS
Platforma PortaLMS 2017-07-07T14:16:21+02:00

PortaLMS to system łączący funkcje platformy e-learningowej, strony internetowej, oraz sklepu do sprzedaży kursów.

Największą zaletą platformy PortaLMS jest bardzo duża elastyczność w zakresie dostosowania wizualnego oraz bardzo wiele dodatków umożliwiających rozbudowanie funkcji portalowych (strony internetowej i elementów wspomagających jej promocję). Zaawansowany moduł sprzedaży z możliwościami wielu rozszerzeń, pozwala stworzyć system służący do promocji, sprzedaży i udostępnienia produktów takich jak kursy online (multimedialne, wideo, tekstowe, pliki itp.), treści, materiały do pobrania, webinary, szkolenia i wydarzenia itp.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania pełnej oferty oraz dostępu demonstracyjnego platformy PortaLMS

Kontakt

Dla kogo

Platforma PortaLMS sprawdza się bardzo dobrze w przypadkach, kiedy potrzebne jest zastosowanie atrakcyjnego wizualnie systemu do nauczania z funkcjami strony www (z bogatą i łatwą możliwością dostosowania wyglądu) oraz w przypadkach występującej potrzeby sprzedaży wszelkich produktów cyfrowych (kursy online, wideo,  dostępy do treści, pliki, webinary i wiele innych). Potrzeby takie występują najczęściej wśród firm zajmujących się szkoleniami (firmy szkoleniowe, szkoły językowe itp.) lub w firmach, które chcą sprzedawać dostęp do posiadanej wiedzy np. za pomocą kursów online.

Z racji swoich wyróżniających funkcji, platforma sprawdzi się również bardzo dobrze jako platforma e-learningowa z bogatymi funkcjami społecznościowymi oraz grywalizacją.

Dlaczego

PortaLMS dzięki zaimplementowanemu modułowi ecommerce, pomaga w stworzeniu systemu służącego do sprzedaży i dystrybucji produktów takich jak:

  • Kursy e-learningowe  (SCORM)
  • Pliki cyfrowe
  • Wideo online (i offline)
  • Część serwisu z treścią
  • Webinary
  • Produkty fizyczne  (DVD, materiały drukowane itp.)
  • Szkolenia i wydarzenia stacjonarne

Cechy i funkcjonalności

Kontakt

Poniższa lista prezentuje część funkcjonalności dostępnych dla platformy e-learning PortaLMS wraz z ich skróconym opisem. Ilość możliwości jest jednak znacznie większa, dlatego aby zapoznać się z nimi bliżej, zapraszamy do kontaktu.

Możliwe jest również poszerzanie zakresu funkcjonalności za pomocą dostępnych modułów lub utworzenia dedykowanych.

Kontakt

Setki dodatków, szablonów, rozszerzeń, integracji, tłumaczenia językowe – wszystko to powoduje ogromne możliwości dostosowania do własnych potrzeb

Zaawansowane możliwości sprzedaży kursów  – ceny jednorazowe, subskrypcje, faktury, kody rabatowe, różne metody płatności…

Możliwość zastosowania wielu spośród gotowych szablonów graficznych. System jest w pełni przyjazny dla urządzeń mobilnych (responsive)

Podział struktury kursów na kursy, lekcje, tematy, quizy i kategorie

Dostępne szablony i funkcje pozwalają na zbudowanie portalu społecznościowego dla uczestników

8 typów pytań testowych, wiele opcji ustawień

Ustaw nagrody i certyfikaty, jakie użytkownicy otrzymają na podstawie wyników  i aktywności

Dowolnie zaplanuj lekcje w zależności od potrzeb

Automatyczne wyłączanie dostępu po określonej ilości czasu

Możliwość zaimplementowania zaawansowanego kreatora kursów multimedialnych, umożliwiającego tworzenie kursów  z poziomu platformy

Masowe działania pozwalają na przyspieszenie procesu administracji

Prywatne lub publiczne fora dla poszczególnych kursów

Ustawienie minimalnej ilości czasu, którą użytkownik musi spędzić w lekcji

Ustawienie szablonów na bazie których można stworzyć kurs, lekcję lub test

Profil dla użytkownika pozwala mu śledzić własną aktywność i postępy

Raporty przedstawiają postępy użytkowników w kursach i testach

Przypisywanie użytkowników do grup dla ułatwienia zarządzania nimi

Tworzenie indywidualnych powiadomień dla ułatwienia komunikacji

Video, pliki SCORM (Articulate, Adobe…), obrazki, audio i wiele innych

Platforma posiada bardzo wiele możliwości integracji, zarówno techniczne możliwości połączenia (API, LDAP, SSO itp.) jak i gotowe integracje z dużą ilością systemów i narzędzi zewnętrznych

Wsparcie na każdym etapie

Kompletne wdrożenie techniczne platformy na wyznaczonym przez klienta serwerze. Wdrożenie obejmuje wszelkie czynności, które wykonujemy od momentu podjęcia decyzji i chęci wykorzystania systemu, do momentu  pełnego uruchomienia na wyznaczonym serwerze. W zakres wchodzą m.in. identyfikacja potrzeb, instalacja systemu, odpowiednia konfiguracja ustawień,  branding platformy i inne.

Przeprowadzamy specjalne prace dostosowawcze na potrzeby klienta m.in. szablon graficzny i jego wdrożenie, zmiany wyglądu, integracja z innymi systemami, dostosowanie i rozbudowa funkcjonalności. Prace te mogą być dokonane w trakcie wdrożenia bądź też po jego dokonaniu.

Wsparcie techniczne dla administratorów systemu, w kilku modelach w zależności od preferencji i potrzeb. Wsparcie techniczne polega na zdalnej pomocy dla administratorów systemu w prawidłowym użytkowaniu systemu lub w rozwiązywaniu ewentualnie pojawiających się problemów. Możliwe jest również wsparcie bezpośrednio dla użytkowników systemu (helpdesc).

Prowadzamy szkolenia z zakresu obsługi platformy. Ich zakres przeważnie obejmuje omówienie funkcjonalności platformy dla wszystkich rodzajów użytkowników, z przećwiczeniem w praktyce posługiwania się platformą.

Doradztwo i konsulting w zakresie potrzeb organizacji niezbędnych do określenia w celu przeprowadzenia odpowiedniego procesu wdrożenia oraz z zakresu dostosowania systemu i jego efektywnego wykorzystania.

Strefa demo

Dostęp do wersji demonstracyjnej platformy LMS uzyskasz w ramach naszej strefy demo

Strefa demo

Modele zastosowania

Platforma e-learningowa PortaLMS możliwa jest do zastosowania w kilku modelach w tym przede wszystkim modelu dzierżawy i wdrożenia. Możliwe jest również zastosowanie elastycznego modelu w zależności od specyficznych potrzeb (jak np. hostowanie dedykowanej platformy). Po prawej stronie opisane są modele dzierżawy i wdrożenia.

Kontakt
Powyższy opis stanowi jedynie ogólny zarys oferowanych możliwości. W przypadku posiadania dodatkowych pytań dotyczących oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową:
e-mail: kontakt@skilltom.pl
[contact-form-7 id=”11696″ title=”Kontakt w sprawie oferty”]
Kontakt

Zobacz również: