Platforma LMS Moodle

/Platforma LMS Moodle
Platforma LMS Moodle 2017-07-07T14:15:53+02:00

Platforma e-learningowa Moodle

Moodle jest najczęściej użytkowaną, najpopularniejszą platformą e-learningową na świecie. W ramach oferty Skilltom przedstawiamy możliwości dostawy i świadczenia usług w zakresie Moodle. Wraz z usługą dostawy platformy oferujemy również szablony wizualne istotnie wzbogacające wygląd platformy Moodle i przyjazność jej użytkowania, co może zainteresować szczególnie klientów o wyższych oczekiwaniach w stosunku do wyglądu niż oferuje to podstawowa wersja.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania pełnej oferty oraz dostępu demonstracyjnego platformy Moodle w wersji oferowanej przez Skilltom

Kontakt

Dla kogo

Platforma Moodle została opracowana głównie dla bardziej wymagających funkcjonalnie wdrożeń (jak np. dla uczelni) jednakże z powodzeniem sprawdzi się również w  mniejszych i większych wdrożeniach w sektorze biznesowym i administracji. Dzięki oferowanym funkcjonalnościom oferuje rozwiązania na wiele pojawiających się w praktyce potrzeb. Dodatkowo z zastosowanym szablonem Skilltom, platforma jest atrakcyjna wizualnie co poszerza jej możliwości zastosowania.

Kompleksowy zakresu usług dla platformy Moodle

Instalacja i kompletne wdrożenie techniczne platformy  Moodle na wyznaczonym przez klienta serwerze. Wdrożenie obejmuje wszelkie czynności, które wykonujemy od momentu podjęcia decyzji i chęci wykorzystania platformy Moodle, do momentu jej pełnego uruchomienia na wyznaczonym serwerze. W zakres wchodzą m.in. identyfikacja potrzeb, instalacja systemu, odpowiednia konfiguracja ustawień,  branding platformy i inne.
Możemy  również zaproponować zastosowanie elastycznego modelu w zależności od specyficznych potrzeb (jak np. hostowanie dedykowanej platformy na serwerach Skilltom).

Dzierżawa platformy jest modelem, gdzie klient posiada dostęp do platformy Moodle zainstalowanej na serwerze Skilltom. Dbamy o to, aby serwer spełniał wszelkie jej wymagania oraz aby platforma dostępna była przez cały czas,  działała szybko i sprawnie. Dodatkowo przez cały okres wdrożenia świadczymy wsparcie i aktualizacje (wg uzgodnień z klientem).

Platformę Moodle oferujemy z dodatkowymi szablonami wizualnymi, które istotnie poprawiają jej wygląd oraz przyjazność użytkowania.  Na życzenie klientów, możemy również dostosowywać szablony oraz przygotowywać indywidualne szablony wg uzgodnień.

Posiadamy szereg sprawdzonych modułów rozszerzających funkcjonalności Moodle. Do najczęściej użytkowanych należą m.in. moduł grywalizacji, ecommerce, płatności online, kreator multimedialnych ekranów e-learning itp. Przygotowujemy lub dostosowujemy dodatki  do potrzeb wdrożenia naszego Klienta.

Przeprowadzamy specjalne prace dostosowawcze na potrzeby klienta m.in. szablon graficzny, zmiany wyglądu, dostosowanie i rozbudowa funkcjonalności. Prace te mogą być dokonane w trakcie wdrożenia bądź też po jego dokonaniu.

Pomagamy w integracji platformy Moodle z innymi systemami zewnętrznymi za pomocą dostępnych metod integracji (API, LDAP, SSO) jak i również posiadanych rozszerzeń pozwalających na integrację m.in. z WordPress.

Wsparcie techniczne dla administratorów systemu Moodle, w kilku modelach w zależności od preferencji i potrzeb. Wsparcie techniczne polega na zdalnej pomocy dla administratorów systemu w prawidłowym użytkowaniu lub w rozwiązywaniu ewentualnie pojawiających się problemów. Możliwe jest również świadczenie usługi administrowania platformą Moodle oraz wsparcie bezpośrednio dla użytkowników platformy (helpdesc).

Prowadzamy szkolenia z zakresu obsługi platformy Moodle. Ich zakres przeważnie obejmuje omówienie funkcjonalności platformy dla wszystkich rodzajów użytkowników, z przećwiczeniem w praktyce posługiwania się platformą.

Doradztwo i konsulting w zakresie potrzeb organizacji niezbędnych do określenia w celu przeprowadzenia odpowiedniego procesu wdrożenia oraz z zakresu dostosowania platformy Moodle i jej efektywnego wykorzystania.

Hostujemy platformę Moodle  na naszych serwerach. Dzięki  odpowiednio dostosowanym  parametrom do potrzeb Moodle, platforma działa sprawnie i wydajnie.

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Kompleksowe wsparcie dla platformy Moodle z szerokim zakresem usług od konsultingu, poprzez wdrożenia, aż po szkolenia i wsparcie
  • Dzięki zastosowanym szablonom istotnie wzbogacamy platformę Moodle wizualnie i na poziomie przyjazności użytkowania
  • Oferujemy dodatkowe, sprawdzone moduły rozszerzające funkcjonalności Moodle jak np. grywalizacja, obsługa płatności online, kreator multimedialnych szkoleń e-learning i inne
  • Dzięki kompetencjom technicznym naszego zespołu, możemy również stanowić wsparcie przy dużych wdrożeniach z dostosowaniem technicznym systemu Moodle do potrzeb Klienta
Kontakt

W przypadku zainteresowania kompleksową ofertą lub posiadania dodatkowych pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową:
e-mail: kontakt@skilltom.pl

[contact-form-7 id=”11696″ title=”Kontakt w sprawie oferty”]
Kontakt

Zobacz również: