Testy wiedzy

/Testy wiedzy
Testy wiedzy 2017-06-28T13:40:04+02:00
Testy na platformie e-learning

Platforma testów online

Narzędzie do testów pozwala na sprawdzenie określonych zakresów wiedzy użytkowników drogą online. Istnieją różne możliwości zastosowania pytań, zarówno prostych ( np. pytania jedno i wielokrotnego wyboru) jak i bardziej zaawansowanych. Narzędzie pozwala na wiele ustawień w zależności od występujących potrzeb (czas trwania testu, możliwość powtórek i wiele innych). Istotną zaletą jest wiele dostępnych raportów, możliwych również do wygenerowania w formie pliku.

Narzędzie do testów wiedzy jest częścią oferowanej przez nas platformy e-learning, jednak z uwagi na bardzo szerokie możliwości modułu oraz pojawiające się potrzeby naszych klientów, prezentujemy je również jako samodzielne rozwiązanie .

Kontakt
Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania pełnej oferty i dostępu demonstracyjnego platformy
Kontakt

Możliwości

  • możliwość sprawdzenia wiedzy użytkowników z wybranych obszarów,
  • możliwość przeprowadzenia egzaminu w formie elektronicznej na początku lub po zakończeniu szkolenia tradycyjnego lub/i e-learningowego,
  • możliwość zgromadzenia i analizy wyników w formie raportów,
  • możliwość integracji ze szkoleniami e-learning.

Kluczowe cechy i funkcje

  1. Zastosowanie wielu rodzajów pytań – (pytanie jednokrotnego wyboru/ wielokrotnego wyboru, luki, tekst otwarty/wgranie pliku, dopasowanie, prawda/fałsz, przeciągnij i upuść, kratka, hotspot(wskaż miejsce na obrazku), luki).
  2. Możliwość stosowania dość szerokich ustawień regulacji losowania pytań z puli (np. pod kątem losowania pytań o określonym poziomie trudności, kategorii, rodzaju itp.).
  3. Bardzo dokładne statystyki (począwszy od statystyk zbiorczych aż po możliwość sprawdzenia dokładnego udzielenia odpowiedzi na poszczególne pytania).
  4. Możliwość zastosowania szerokiej gamy ustawień testu (limity czasu, powtórek, informacja zwrotna, mieszanie, zatrzymanie testu i wiele innych).

Elastyczne modele zastosowania, wsparcie na każdym etapie…

Platforma z funkcjonalnością testów jest dostępna w kilku modelach w tym przede wszystkim modelu dzierżawy i wdrożenia. Możliwe jest również zastosowanie elastycznego modelu w zależności od specyficznych potrzeb (jak np. hostowanie dedykowanej platformy).

Dodatkowo dla platformy świadczymy pełen zakres usług od doradztwa wdrożeniowego, poprzez integracje, dostosowanie,  szkolenia i pełne wsparcie techniczne.

Kontakt

Powyższy opis stanowi jedynie ogólny zarys oferowanych możliwości. W przypadku posiadania dodatkowych pytań dotyczących oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową:
e-mail: kontakt@skilltom.pl

[contact-form-7 id=”11696″ title=”Kontakt w sprawie oferty”]
Kontakt

Zobacz również: